افتادگی شکم

در رژیم های غذایی کاهش وزن، دو سوم وزن کم شده معمولاً از ناحیه شکم است. مثلاً اگر فردی طی رژیم لاغری 30 کیلوگرم وزن کم  کند وزن کاسته شده از شکم او بیست کیلوگرم است. وزن شکم یک زن باردار پس از وضع حمل 10 کیلوگرم کاهش می یابد، در نتیجه دیواره ی شکم کاملاً به هم ریخته و پر چین و چروک می شود. بنابراین میتوان مشکل شکم فردی را که 20 کیلوگرم از آن کم شده تصور کرد.

از شروع تا پایان رژیم غذایی، 

«هر روز سه بار درحالت ایستادن یا راه رفتن یا هنگام کارهای معمولی

شکم خود را کاملاً داخل بکشید و آن را به مدت هفت دقیقه به همان حالت نگه دارید».

این کار را هر روز سه بار تکرار کنید زیرا به این ترتیب شما دو ماهیچ موجود در دیواره ی شکم را تقویت نموده، مانع چروک آن شده‌اید.

خانمها میتوانند این کار را هنگام آشپزی، ظرف شستن، اتو زدن و... انجام دهند و آقایان هنگام پیاده روی یا انجام کارهای دیگر.

بستن شکم با گِن یا وسایل دیگر و انجام نرمش فوق در حال درازکش بی نتیجه است. ناگفته نماند که زنان با سن بالای 40 سال و اضافه وزن بیش از 20 کیلوگرم با سابقه چندین بارداری نباید توقع معجزه داشته باشند، زیرا دیواره شکم این افراد تغییرات برگشت ناپذیری یافته که امکان ندارد کاملاً صاف و بدون چروک شود.

برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید            www.ideal-clinic.ir


/ 0 نظر / 25 بازدید