لیزر کم توان در لاغری

لیزر های پرتوان در زمان بسیار کوتاه مقدار انرژی زیادی را رها میکنند ولی در لیزر کم توان زمان طولانی تر می باشد و میزان انرژی خیلی کم میشود.  لیپولیزر چربی ها را از حالت جامد به حالت روغن مایع درمیآورداما در مقیاس کمتر .انرژی این لیزر کمتر از لیزرهای است که برای سایر موارد مانند رفع موهای زائد ، جراجی های چشم ، درمان عروق و .... به کار میرود . این دستگاه باعث افزایش گردش خون بافتی* افزایش تخلیه مایع لنف و بین سلولی* افزایش متابولیسم سلول های چربی* افزایش دفع مواد زائد از بافت از طریق ادرار* از بین بردن بافت لیفی اطراف توده های چربی * ایجاد بی اشتهائی از طریق متعادل سازی متابولیسم می شود. زمانیکه اسیدهای چرب از سلول خارج می شوند به فضای بین بافتی وارد شده و جذب سیستم لنفاوی می گردند ، آنها وارد عروق لنفاوی شده وتوسط گره های لنفاوی جذب می شوند و از طریق سیستم گردش خون به کبد می رسد تا در آنجا به قند تبدیل و به عنوان منبع انرژی بدن مورد استفاده قرار گیرد . در کبد مقداری از اسیدهای چرب به تری گلیسرید تبدیل شده به خون می روند . آخرین مقصد اسیدهای چرب میتو کندریهای سلولهایی است که به انرژی نیاز نیاز دارند . تمام افرادی که چربیهای اضافه در نواحی شکم ، پهلوها ، رانها و بازوها دارند می توانند از این روش استفاده کنند.

تعداد جلسات در مان بطور معمول بین 3 تا 2 جلسه در هفته میباشد ودر ضمن هر جلسه حدود 45 دقیقه تا یکساعت  طول میکشد. خوشبختانه تا کنون هیچگونه عارضه ای مشاهده نشده است. این روش کاملأ غیر تهاجمی بوده وهزینه کمتری برای بیمار در بر دارد تا حدی که جزو پر طرفدارترین روشهای کاهش سایز در اروپا محسوب می شود.

در مواردی چون حاملگی ، صرع ،اختلالات غده تیروئید ، ، سرطان ، بیماریهای قلبی و آریتمی و یا وجود pacemaker ، توصیه نمی گردد .

برای تعیین وقت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن های 44495410و 09199090683 تماس بگیرید

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 44 بازدید