وزنی که سریع اضافه بشه سریع هم کم میشه

سلام من پودرچاقی .....را استفاده کردم و در ظرف 2 ماه، 20کیلو وزن من رو افزایش داده به نظر شما این اضافه وزن چطوری اتفاق افتاده و برای من عوارض هم ممکنه داشته باشه؟

 

 در جواب این دوست عزیز  باید بگم که کار این پودر افزایش اشتهای شماست، به طوری که دیگه شما مرز سیری و گرسنگی را متوجه نمیشوید و تنها دلیل بازداری شما از خوردن غذا، خسته شدن دهان شما است .


این پودر وزن شمارا تا حدی بالا میبرد و بعد از افزایش 15 - 16 کیلو، دیگه وزن شما به سختی بالا میبره.
مشکل بزرگ این دارو، به هم زدن وضع ترشح صفرای بدن شما است، صفرا به قدری ترشح میشه که باعث هضم سریع غذا بشه و اگه شما غذا نخورید معده شما درد خواهد گرفت و متاسفانه بعدها امکان اینکه معده درد بگیرید بسیار زیاد است......................................


بعضی از این پودرها هم حاوی ترکیبات استروئیدی هستند چون فعالیت جنسی را بعد از 2-3 روز از شروع درمان کاملا متوقف می کنند و علایم دیگر آن مانند افزایش سریع حجم عضلات و کاهش تستوسترون و بعضا گر گرفتگی از نشانه های مواد ممنوعه استروئیدهاست.
توصیه شدید می کنم استفاده نکنید ممکن است عواقب وخیمی مانند سرطان پروستات، عقیم شدن، نارسایی کبد و کلیه و ... ایجاد کند

دوست عزیز نبایدفریب ادعای گیاهی بودن این پودرها را خورد.

توصیه می کنم به هیچ عنوان از این پودر استفاده نکنید.به دلیل اینکه هر چقدر هم وزن اضافه کنید بعد از ترک پودر و استفاده نکردن این پودر دوباره وزن کم می کنید.

 

فرمول اکثر پودرهای چاق کننده موجود در عطاری ها:
جوانه گندم+کاکائو+وانیل+قرص سیپروهپتادین+انواع قرص های کورتونی(دگزامتازون-دیانابول- و ...)
مواد کورتونی سبب باعث:

1-احتباس آب و املاح و مواد معدنی
2-افزایش اشتهای کاذب  میگردند.


فرد مصرف کننده در روز دوم مصرف اشتهای زیادی می یابد. وتا زمانی که دارو مورد استفاده قرار میگیرد این اشتها و باد کردن بدن (بخصوص صورت)پیشرفت میکند.نیروی جنسی نیز در با کاهش  تولید اسپرم و تحریک پذیری جنسی کاهش مییابد.
اما امان از زمانی که مصرف دارو قطع شود.
عوارض :
کاهش اشتها-آسیب های کبدی(جوش صورت-آسیب های آنزیمی کبد-کهیر-خارش بدن و ..)-خشکی دهان-بالا رفتن فشار خون-در مردان صفات زنانگی بالا میرود(بزرگ شدن سینه ها-افزایش توده چربی بدن و...)-پائین آمدن وزن بدن(حتی کمتر از وزن قبل از مصرف پودر )
البته میزان این آسیب ها بستگی به پاسخ بدن فرد دارد.

امیدوارم جواب سوال خود را گرفته باشید و با روش درست به جنگ کم وزنی خود بروید.

/ 0 نظر / 10 بازدید