فعالیت و ورزش

ورزش و لاغری ن ولیپولیزر جدیدترین تخلیه رژیم غذایی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر های تخلیه رژیم غذایی مثل ساکشن ویا لیپولیزر . کلینیک تخصصى پوست، پیوند مو ولیزر هور ورزش و لاغری عنوان تنها و اولین کلینیک ارائه دهنده در ان اصفهان مفتخر این تکنولوژى را براى اولین بار در بی قواره می کند. قبل از هر گونه تصمیم گیری با پزشکان کلینیک تخصصى پوست و لیزر هور مشورت کنید . ما بهترین راه را برای رسیدن ورزش و لاغری بهترین نتیجه ورزش و لاغری شما پیشنهاد میدهیم .

 

 

همان گونه که قبلا نیز گفته شد. فعالیت بدنی و ورزش درکنار داشتن یک رژیم غذایی متعادل که احتیاجات تغذیه ای فرد را تامین کند سبب کاهش وزن می گردد! کاهش غذای مصرفی (کاهش انرژی در یافتی)و افزایش فعالیت همانند چسب دوقلو هستند. هریک به تنهایی شاید موءثر نباشد ولی اگر با هم به کار گرفته شوند اثرات چشمگیری بر بدن می گذارد.

 

حال سوال این است چه فعالیتی مناسب است ؟

 

اکثر کارشناسان در این مورد اتفاق نظر دارند که پیاده روی مناسب ترین فعالیت بدنی برای کاهش وزن است.زیرا برای همه افراد در همه سنین همه ی مکان ها و زمان ها قابل انجام است نیاز به تجهیزات خاص نیست

نسبت به سایر ورزش ها ارزان است. می تواند به عنوان بخشی از فعالیت های روزانه فرد باشد وشما می توانید ان را بین امور روزانه خود بگنجانید مثلا می توانید هنگام خرید ویا زمان رسیدگی به امور بیرون از خانه پیاده  روی کنید و از همه مهمتر می توان به عنوان یک تغییر دراز مدت در شیوه زندگی به پیاده روی نگاه کرد و نه فقط یک برنامه کوتاه مدت! به عبارتی دیگر پیاده روی می تواند به یک عادت تبدیل شود. البته باید در نظر داشت که پیاده روی مناسب شرایطی دارد از جمله:

1.به صورت مستمر انجام گیرد:اگر مشاور تغذیه شما پیشنهاد کرده روزانه40دقیقه پیاده روی انجام گیرد بهتر است به صورت مستمر باشد. به یاد داشته باشید چربی ها از دقیقه 30 به بعد وارد چرخه سوخت و ساز می شوند. بنابراین باید بیش از 30 دقیقه پیاده روی کنید.

 

2.در سطح شیب دار باوجود اضافه وزن موجب القای فشار و درد در ناحیه ساق وپاشنه پا می گردد و ممکن است پس از چند دقیقه مانع اذامه فعالیت شود.

3. باشدت متوسط صورت پذیرد:بسته به شرایط هر فرد شدت متوسط تعریف می شود.

 

4.دوراز نور افتاب باشد! پیاده روی درهوای گرم و زیر نور افتاب باعث کاهش اب بدن می شود.

در صورتی که به علت پادرد یا کمر دردو...نمی توانید پیاده روی کنید می توانید پیاده روی در اب را امتحان نمایید. افرادی که از اضافه وزن رنج می برند فشار زیادی به زانو کمر و پا ها وارد می شود این در حالی است که این فشار در اب بسیار کم می شود.

علاوه بر پیاده روی دویدن نرم ورزش های ایروبیک شنا دوچرخه سواری و..نیز مناسب است.در صورت تمایل به استفاده از دستگاه های ورزشی  پیشنهاد می شود قبل از خرید دستگاه با یک مشاور تغذیه یا ورزشی  مشورت کنید. فریب تبلیغات را نخورید. دوچرخه ثابت نسبت به تردمیل انتخاب بهتری است. تردمیل سنگین بوده حمل و نقل ان مشکل تر است گران است و پس از مدتی معمولا به یک وسیله تزئینی در منزل تبدیل می شود تایک دستگاه ورزشی! در منازل اپارنمانی به دلیل صدا و حرکات زیاد مناسب نیست و مهمتر از همه اینکه شما می استید ولی تردمیل نمی ایستد!! و ممکن است پس از مدتی به علت خستگی بخواهید متوقف شوید و در صورتی که احتیاط نکنید ممکن است اسیب ببینید ولی دوچرخه ثابت هیچ کدام از معایب فوق را ندارد البته باور نادرستی که درباره ی استفاده از این دستگاه وجود دارد این است که اکثر افراد نگرانند در صورت استفاده از این دوچرخه ثابت باسن شان بزرگ می شود ویا سفت می گردد که به هیچ وجه صحت ندارد.

به هر حال در صورت تمایل به استفاده از تردمیل یا دوچرخه ثابت پیشنهاد می گردد شدت فعالیت متوسط باشد. شدت متوسط زمانی است که پس از انجام فعالیت ضربان نبض بالا ی 120 ضربه در دقیقه باشد یا به عبارت خیلی ساده تر شما به راحتی بتوانید با فرد کنار خود صحبت کنید وتی نتوانید با صدای بلند اواز بخوانید!!

دستگاه هایی از قبیل توتال کر ابروکت و...نیز در صورت استفاده مناسب است. ولی زمانی  تاثیر گذار لست که به صورت مداوم و حداقل به مدت بیش از 2ماه وهر روز از 80تا 100 حرکت انجام دهید ولی نکته ای که باید به ان دقت کرد این است که بعضی از فروشنده ها اقدام به فروش ژت هایی تحت عنوان ژل های لاغری همراه این دستگاه ها می کنند که استفاده از این ژل ها به دلیل عوارض پوستی ویا به دلیل بروز حساسیت ها و اترژی  توصیه نمی شوند.

دستگاه پدومتر (گام شمار) نیز برای تعیین تعداد قدم های روزانه مناسب است. اگر در روز تعداد قدم های شما به 10000قدم برسد فرد فعاتی به شمار می روید.در ابتدا کافیست تعداد گام های روزانه خود را ثبت کنید سپس سعی کنید هر هفته 500تا750 گام در روز به ان اضافه کنید تا به عدد10000در روز برسد.

جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه ولیعصر با تلفن 88874052 و جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه پونک با شماره تلفن 44495410 تماس حاصل فرمایید .

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 41 بازدید