ریزش مو در رژیم کاهش وزن

 

بدن انسان نزدیک به 100/000 تار مو دارد. این تارهای مو از داخل پیازچه‏ها می‏رویند و روزانه به هفتاد تار مو در حالت معمولی (بدون رژیم) از بدن می¬ریزد؛ ولی پیازچه ها مجدداً تارهای موی جدیدی نزدیک در می‏آورند که جای موی ریخته را پر می‏کند.

پیوندی که بین پیازچه و مو وجود دارد، با مصرف ویتامین‏ها تقویت می‏شود. نزدیک به یک ماه پس از شروع برنامه¬ی رژیم لاغری، افراد دچار کمبود ویتامین می¬شوند و پیوندهای موجود میان مو و پیازچه در نتیجه کمبود ویتامین سست شده، ریزش مو از مرز معمولی 70 عدد در روز گذشته، همین امر باعث نگرانی افراد تحت رژیم می¬شود.

 بعد از کاهش اولین 7 ـ 6 کیلوگرم از وزن، حتماً دچار ریزش مو خواهند شد. کسانی که می¬خواهند کمتر دچار این مشکل شوند، می¬توانند از کپسولهای متشکل از ویتامین¬ها و مواد معدنی (مولتی ویتامین منیرال) استفاده کنند.

 

اما افرادی که زیاد ریزش مو دارند نیز می¬توانند از محلول 2 درصد ماینوکسیدیل استفاده کنند و همچنین هر دو روز یک عدد کپسول زینک سولفات مصرف کنند

برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید            www.ideal-clinic.ir


/ 0 نظر / 6 بازدید