ican

لیپوماتیک در تهران ن ولیپولیزر جدیدترین تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر لیپوماتیک در رشت مرورى بر هاى قبلى : ١- لیپوساکشن لیپوماتیک معنی خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش مراکز لیپوماتیک در تهران عوارض ٢- در دوش اولتراسونیک ، چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و سپس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌این هم لیپوماتیک علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود . مراکز لیپوماتیک در تهران مزایای ٣- در لیپولیزر فاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن یعنی پس ازیها لیپوماتیک کمک لیزر شکسته مراکز لیپوماتیک در چالوس ل در لاغری مراکز لیپوماتیک در آبادان ورزش و تغییر سبک وشیوه زندگى کمک لیپوماتیک حفظ سایز بدن می کند. بدلیل عدم فااد حرارت در بافت مراکز لیپوماتیک در اهواز در درمان چاقی در Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا ب کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده ( مراکز لیپوماتیک در کرمانشاه در جراحی جاقی لیپوماتیک در کرمانشاه صورات ذهنی شما نباشد. مردم عمدتاً بدنبال راهی راحت و بی دردسر هستند تا از دست چربی ها خلاص شوند . RF یا امواج رادیو فرکوینسی از طریق امواج رادیویی(RF) باعث تحریک کلاژن سازی در اپیدرم شده و لیفت خوبی برای پوست ایجاد می کند. د های درسی برای دانشجویان فلوشیپ ( فوق تخصص ) زیبایی تدریس می نمایند متاسفانه شاهدیم که این روش توسط افراد نا آگاه در ها ، ها ورزشی و زیبایی انجام میشود که تاثیرات مخربی را بر اندام مر عوارض لیپوماتیک موضعی ساکشن لاغری لاغری سریع رویش مجدد مو رفع موهای زائد وقتی به عمق 2cm چربیها ی زیر پوست از بین بروند شکم شل و آویزان خواهد شد. موضعی ساکشن لاغری رفع چین و چروک پوست صورت لیپوماتیک لاغری رفع چیناحساسی که در بیمار پدیدار می شود فشار و مکش کافی است تا موضع به موثرترین شکل ممکن خنک شود. مدت زمان کار با دستگاه یک ساعت و یا کمی بیشتر و متناسب ار با دستگاه شما فشار و سرمای شدیدی را حس می کنید. این حس به مرور زمان کمرنگ تر می شود. بسیاری از مردم حین درمان به مطالعه می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند دستگاه لیپوماتیک چگونه اثر میکند لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک اصلی و تقلبی نداریم , مهم اینست که دستگاه سرما تولیدکند, آیا شما با لاغری ران و باسن لاغری شکم و پهلوها رفع چین و چروک پوست صورت لاغری شکم لیپوماتیک تغذیه لاغری شکم لاغری شکم جوانسازی

موضوعی که مدت ها فکرم را مشغول کرده بود چگونگی ایجاد انگیزه به مراجعینی بود که از اضافه وزن رنج می برند حتی می دانستند اما توانایی رعایت رژیم غذایی و تغییر شیوه ی زندگی خود را نداشتند. تا اینکه کتابی  توسط یکی از دوستان روانشناسم به من معرفی شد به اسم بیداری درون نوشته ی جاناتان رابینسون. (اسم اصلی کتاب instant insight است) نویسنده در یک جای کتاب توضیح می دهد که خیلی از ما انسان ها برای بهتر کردن زندگی می دانیم چیکار باید بکنیم ولی مشکل اینجاست که: به انچه که می دانیم عمل نمی کنیم!.بعد به توضیح روشی می پردازد وادعا می کند که همه ی کسانی که این روش را به کار برده اند کارایی و نتیجه بخش بودن و بی نظیری ان را گزارش کرده اند و ادامه می دهد که به کار گیری این روش ما را در دستیابی همیشگی به خواسته ها یمان و تحقق زندگی توام با شادی و تندرستی توانا می کند.

اسم تکنیک و روش اش را i.c.a.n گذاشته که حروف اختصاری INTEGRITY CONTERACT AND NURTURANCE می باشد و از طرفی تداعی کننده ی جمله ی ICANهم هست. بعد توضیح می دهد که همه ی اعمال و رفتار ما براساس دو هدف نهایی شکل می گیرد یکی اینکه از رنج و ناراحتی دوری می کنیم و دیگری اینکه به دنبال لذت و شادی هستیم. بعد مسئله را باز می کند مسئله اینجاست که خیلی از رفتارها و اعمالی که برای ما مفید هستند فرضا مثل ورزش (یا رژیم غذایی) در وهله ی اول برای ما رنج اور و دردناک می باشند و چون ما طبعا از رنج فراری هستیم در نتیجه انجام این کارها برایمان یک تکلیف مشقت بار به بظر می رسد و تنها زمانی  می توانیم خودمان را فرضا وادار به ورزش کنیم که زیان ها و رنجی که ورزش نکردن به بار می اورد (مثل نداشتن اندام متناسب پیری و مرگ زودرس) را در نظر بگیریم. سپس تفسیر می کند که متاسفانه این روش ذهنی همیشه کارایی ندارد چون رنج ناشی از ورزش نکردن یعنی نداشتن اندام متناسب و بیماری  زودرس دردها و رنجها ی فوری و محسوسی نیستند در حالی که مشقت و سختی حاصل از ورزش کردن یک رنج و زحمت فوری و محسوس است و بلا فاصله باز خورد داریم و بعد از ورزش خسته می شویم. خلاصه جاناتان با تکیه بر اصل ((رنج لذت)) وبا توجه به اینکه درد و رنج های محسوس و فوری می توانند راهنما و وسیله ای برای وادار کردن ما به اعمال مفید و لازم برای بهبود زندگی مان باشند روش خود راارائه می دهد.

بر اساس تکنیک I.C.A.Nما باید هر هفته یک تعهد نامه را برای خود تنظیم کنیم و ان را امضا کنیم و و به این تعهد نامه پایبند بمانیم. مفاد این عهد نامه ی شخصی باید مواردی باشد که انجام انها بصورت روتین برایمان سخت و به نوعی شاق محسوب می شود. فرضا ظرف شستن یا غذا درست کردن برای من یک کر روتین است ولی جارو کردن نه! به عنوان مثال تعهد نامه مان می تواند چیزی شبیه به این باشد:

اینجانب ..................متعهد می شوم که کرهای زیر را در طی این هفته انجام دهم:

 

1_این هفته سه نوبت حداقل یک ساعت ورزش کنم.

2-در تمامی روزها ی هفته میزان کالری مصرفی ام از بازه ی مجاز خارج نشود.

3- خانه را سه بار جارو بزنم.

4-هله هوله به هیچ وجه نخرم.

5- در این هفته حداقل روزی یک بار از خودم بپرسم ((در حال حاظر بهترین و مناسب ترین کاری که می توانم انجام بدهم چیست؟))

مسئله اینجاست که در تنظیم برنامه غذایی به روش خودم!(مولف !!) تقریبا همین کارها انجام می شود و مواردی را که تصمیم به انجام ان دارید و به انها پایبند می باشید و به نوعی انجامش برایتان سخت است را ثبت می کنید.

اما فوت کوزه گری این روش چیست؟. در واقع بند و ضمانت اجرایی هست که باید قبل از امضا به مفاد قرار داد اضافه شود مبتی بر اینکه: در صورت انجام ندادن هر یک از موارد ذکر شده در تعهد نامه دو هزار تومان پاره کنم و بریزم دور!!

بدیهی است که هیچکس حاظر نیست پولی را که با زحمت به دست اورده به این شکل هدر دهد. جاناتان معتقد است برای اینکه روش ICANموثر باشد وتغییرات اساسی در زندگی بوجود بیاورد لازم نیست که ان را قبول باور و یا حتی دوست داشته باشیم بلکه کافیست که فقط به دقت و بطور صحیح از ان استفاده کنیم تا ببینیم چطور معجزه می کند و باعث می شود که تمام کارهایی را که از انجامش طفره می رفتیم و یا اجتناب می کردیم را عملی می کنیم.

جاناتان توضیح می دهد که به پاره کردن پول نباید به عنوان یک جریمه یا تنبیه نگاه کنیم بلکه پاره کردن پول تنها و سیله ای برای  تقویت هرچه بیشتر نیروی درونی مان و استحکام بخشیدن به قول و قراری است که با خود گذاشته ایم. می گوید درست است که پاره کردن پول کار مطلوبی نیست ولی تجربه وی نشان داده که خیلی از افراد برای از دست ندادن 2هزارتومان حاظر به ایجاد تغییرات عمده ای در زندگی خود شده اند و مثال می زند که این تکنیک را به مراجعینش برای ایجاد عادت به ورزش کم کردن وزن افزایش در امد ترک اعتیاد به سیگار و حتی هروئین توصیه کرده و نتیجه موفقیت امیز بوده و متعقد است که این روش هم به درد ادمهای تنبل می خورد و هم افراد گرفتار و بخصوص به درد انهایی می خورد که مطمئن هستند این روش در موردشان بی تاثیر است! می گوید از ان استفاده کنید تا ببینید تا چه حد "کارایی" دارد.

مزایای که برای این روش قائل است بطور خلاصه عبارت است از:

 

خواسته های ما و زمان رسیدن به انها کاملا مشخص می شود.

می گوید انسانها ارزوهای  بلند پروازانه ی زیادی دارند اما این ارزوها در حد خیال باقی می مانند و بعد از مدتی هم فراموش می شوند. ولی با این روش ارزوها و خواسته ها را در تعهد نامه می نویسیم و بطور واضح و مشخص جلوی رویمان قرار می دهیم.

تمام تلاش خود را به کار می بریم تا موارد عهد نامه را بطور کامل انجام بدهیم.

 

     چرا چون اگر به قول قرارهایی که با خود گذاشته ایم عمل نکنیم دچار رنج روحی می شویم و ما هم که قبلا گفتیم رنج گریزا هستیم. رنج چیست؟ همان پاره کردن اسکناسهای بی زبان!

 

3-اعتماد به نفس و احساس رضایت خاطر کسب می کنیم.

چون با انجام این روش کم کم متوجه می شویم که توانایی انجام کارهایی که برایمان خیلی شاق بوده را داریم و به  سادگی می توانیم ان ها را انجام دهیم.

ضمنا  جاناتان به این سوالی که ممکن است به ذهن رسیده باشد هم جواب داده که چرا دو هزارتومان؟ چرا 1000تومان یا 5000 تومان نباشد؟. جواب جاناتان این است که مبلغ دو هزار تومان به کارایی این تکنیک کمک می کند و ضمنا نت اجرایی اش را بالا می برد. می گوید اگر مثلا 5000تومان باشد در این صورت پاره کردنش مشکل است و ممکن است که از پاره کردنش شانه خالی کنیم و بگوییم که: قولی که دادم به 5000تومانش نمی ارزد!. یا اگر مثلا این مبلغ 1000تومان باشد پاره کردنش درد و رنج زیادی تولید نمی کند که ضمانتی برای انجام تعهد نامه باشد. اما دو هزار تومان مبلغی است که اکثر افراد برای جلوگیری از پاره شدنش حاضرند برای انجام تعهد نامه ای که امضا کرده اند تلاش کنند و حاضرند برای ایجاد عادت به وفاداری در انجام دادن تعهداتی که با خود دارند ان را پاره کنند و راهی سطل زباله نمایند. جاناتان می گوید که تا زمانی که عادت به انجام کامل موارد عهد نامه ی خود را پیدا نکردیم پاره کردن پول کار جالبی است و در واقع معتقد است که اثر بخشی این روش زمانی شروع می شود که به مر حله ی پاره کردن پول برسیم !.ان چنان این عمل باعث درد و رنج می شود که بعد از ان حاظریم بند بند مفاد قراردادمان را اجرا کنیم تا دچار عذاب پول پاره کردن! نشویم. ممکن است تا یکی دو هفته ی اول هیچ تغییر محسوسی را مشاده نکنیم ولی از هفته ی سوم به بعد اثار این روش مشهود است و متوجه می شویم که ذهن نا خوداگاه ما را به انجام ان چه در تعهد نامه نوشته ایم وادار می کند و جاناتان می گوید که بعد از مدتی روش ican به دوستی دلسوز و مطمئن تبدیل می شود که می توانیم با اتکا به ان از عهده ی ان چه که به نظر غیر ممکن بود و با بهانه انجامش طفره می رفتیم بر بیابیم.

حالا اگر جاناتان توانسته شما را متقاعد کند که این روش را به کار ببرید ادامه مطلب را بخوانید تا گام به گام با مراحل اجرایی ان اشنا شوید.

قبل از اینکه بقیه مطلب را بخوانید توضیح این نکته ضروری است. که باید دقت کنید به این پول پاره کردننباید به چشم تنبیه یا جریمه نگاه کنید چون هدف اصلی این تکنیک رشد و افزایش انسجام شخصیت و عادت کردن به ارج گذاری به قول و قرارهایی است که با خودمی گذارید. اسم این روش همان طور که قبلا گفته شدintegrity contract and nurturanceمی باشد و به مفهوم روش استحکام شخصیت و پرورش درون است. کلمه ی integrity به معنی انسجام و تمامیت در واقع گوشزد می کند به جای اینکه پاره کردن پول یک تنبیه تلفنی شود باید ان را ((روشی در جهت برانگیختن انسجام شخصیت)) دانست. در واقع شما با عمل کردن به عهد نامه سطح انسجام درونی خود را بالا می برید و توان شخصیتی بیشتری پیدا می کنید. کلمه ی nurturance به معنی "پرورش" هم یاداوری می کند که هدف از این روش هموار کردن مسیر زندگی تا رسیدن به اهداف والا است و هدف این نیست که ما به خاطر انجام ندادن تعهد نامه مان احساس گناه کنیم. اگر احیانا ضمن اجرای این روش دچار استرس و فشار روحی و اضطراب شدید مشخص می شود که این روش را اشتباه بکار برده اید. یادمان نرود که هدف جنبی از این روش شناخت هرچه بیشتر درونی ترین و نهایی ترین خواسته هایمان و به تحقق رساندن ان ها می باشد.

از طرفی همان طور که قبلا نیز تاکید شد این روش بخصوص به درد افرادی می خورد که مطمئن هستید این روش در موردشان بی تاثیر است.

جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه ولیعصر با تلفن 88874052 و جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه پونک با شماره تلفن 44495410 تماس حاصل فرمایید .

جهت اطلاعات بیشتر و استفاده از تخفیف های ویژه مشترکین ، به وبسایت کلینیک ایده آل به آدرس www.ideal-clinic.ir مراجعه فرمایید.

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 89 بازدید