کاهش وزن

لاغری سریع کیفیت اعمال لاغرى و رفع چاقیهاى موضعى این کلینیک مدام در تلاش که بروزترین دستگاه ها را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد . لاغری سریع با کرایولیپولیز مرورى بر هاى قبلى : ١- لیپوساکشن لاغری سریع معنی خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش نوین بتدریج پزشکان رو لاغری سریع های کم خطرتر و سریعتر آوردند. لاغری سریع با رژیم انحصاری کلینیک ایده آل عوارض ٢- در دوش اولتراسونیک ، چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و سپس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌این هم لاغری سریع علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود . لاغری سریع با رژیم غذایی مزایای ٣- در لیپولیزر فاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن یعنی پس ازیها لاغری سریع کمک لیزر شکسته نکته مهم و جالب که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز میشود. لاغری سریع با رژیم غذایی کانادایی ل در لاغری لاغری سریع با رژیم غذایی کانادایی ورزش و تغییر سبک وشیوه زندگى کمک لاغری سریع حفظ سایز بدن می کند. بدلیل عدم فااد حرارت در بافت موثر و دقیق، امکان را می دهد که حجمی از چربی های موضعی را بردارد . لاغری سریع در یک هفته در درمان چاقی در Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا ب کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده ( راحت و بدون عارضه و نتیجه آن بسیار رضایت بخش . لاغری سریع در یک ماه در جراحی جاقی لاغری سریع در سه هفته صورات ذهنی شما نباشد. مردم عمدتاً بدنبال راهی راحت و بی دردسر هستند تا از دست چربی ها خلاص شوند . هر گونه تصمیم گیری با پزشکان کلینیک تخصصى پوست و لیزر هور مشورت کنید . ما بهترین راه را برای رسیدن لاغری سریع بهترین نتیجه لاغری سریع شما پیشنهاد میدهیم .

شیوه ی زنگی بهینه

 

اگریک قورباغه ی تیز هوش و شاد را بردارید و داخل یک ظرف اب جوش بیندازید قورباغه چه کار می کند؟

بیرون می پرد! در واقع قورباغه فورا به این نتیجه می رسد که لذتی در کار نیست و باید برود!.

حالا اگر همین قورباغه را بردارید و داخل یک ظرف اب سرد بیندازید و بعد ظرف را روی اجاق بگذارید و به تدریج به ان حرارت دهید قورباغه چه کار می کند؟ استراحت می کند....چند دقیقه ی بعد به خودش می گوید: ظاهرا اب گرم شده است و تا چشم به هم بزنید یک قورباغه ی اب پز اماده است.

 

 

نتیجه اخلاقی داستان 

زندگی به تدریج اتفاق می افتد. ما هم می توانیم مثل قورباغه ی داستانمان ابلهی کنیم و وقت را از دست بدهیم وناگهان ببینیم که کار از کار گذشته است. همه ی ما باید نسبت به جریانات زندگی مان اگاه و بیدارباشیم.

 

سوال:

_ اگر فردا صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که بیست کیلو چاق شده اید نگران نمی شوید؟.

_ البته که می شوید!. سراسیمه به بیمارستان تلفن میزنید : الو اورژانس . کمک. کمک . کمک . من چاق شده ام.!.

_اما اگر همین اتفاق به تدریج رخ دهد یک کیلو این ماه یک کیلو ماه اینده و... ایا باز هم همین عکس العمل را نشان می دهید؟.

_ نه با بی خیالی از کنارش می گذرید.

 

برای کسانی که ورشکسته می شوند اضافه وزن می اورند یا طلاق می گیرند یا اخر ترم مشروط می شوند! این حوادث یک باره اتفاق نمی افتد یک ذره امروز یک ذره فردا و سر انجام یک روز هم انفجار! و سپس می پرسیم : چرا این اتفاق افتاد؟

زندگی ماهیت انبار شوندگی دارد. هر اتفاقی به اتفاق دیگر افزوده می شود مثل قطره های اب که صخره های سنگی را می فرساید. " اصل قورباغه ایی" به ما هشدار می دهد که مراقب تمایلات خود باشیم!.

ما باید هر روز این پرسش را برای خود مطرح کنیم:

به کجا می روم؟. ایا من سالم تر مناسب ترو شادتر از سال گذشته ام هستم؟ و اگر پاسخ منفی است بی درنگ باید در کارهای خود تجدید نظر کنیم.

 

 

خلا صه ی کلام

 

شاید این نکته رعب انگیز باشد اما واقعیت این است که هیچ ثباتی در کار نیست یا باید به جلو پیش بروید یا بلغزید و پایین بیفتید!

 

کاهش وزن همین طور است. اگر از اندام خود رضایت ندارید و می خواهید کاهش وزن داشته باشید اصل قورباغه ای را در نظر بگیرید. حتی اگر کاهش وزن به سلامتی شما کمک می کند ولی نباید یک باره صورت پذیرد. کاهش وزن هرچه به مرور و تدریجی اتفاق بیفتد احتمال برگشت به وزن اولیه کم می شود.

به یاد داشته باشید شما به تدریج چاق شده اید و باید به تدریج نیز کاهش وزن داشته باشید. هیچ راه معجزه  اسایی برای لاغر شدن وجود ندارد و رژیمی که اکسیر زندگی باشد هنوز ابداع نشده! بنابر این ما فارغ از معجزه و جادو جمبل و اکسیرات ! به رژیمی احتیاج داریم که بتوانیم یک عمر با ان سر کنیم. انسان ها با هم فرق دارند. مثل هم لباس نمی پوشند سلیقه ها یکی نیست ذائقه ها فرق می کند احتیاجات بدن منحصر به خود فرد است. خصوصیات بدن افراد مختلف متفاوت است از نظر ژنتیکی اختلاف داریم ....بناراین باید روشی انتخاب شود که با شرایط هر فرد جور در بیاید.

 

نیاز به زمان دارید تا راه درست را که منطبق با شرایط خاص شما باشد را پیدا کنید. باید از روش ازمون و خطا استفاده کرد. منتها باید با اگاهی بیشتر راهی را ازمود که در صورت خطا بودنش کمترین لطمه به جسم و روان وارد شود.

یک شروع خوب گاهی به منزله ی همه ی راه است! بد نیست که شروع مجددی داشته باشید برای ثبات قدم بیشتر در راهی که شروع کرده اید!.

جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه ولیعصر با تلفن 88874052 و جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه پونک با شماره تلفن 44495410 تماس حاصل فرمایید .

جهت اطلاعات بیشتر و استفاده از تخفیف های ویژه مشترکین ، به وبسایت کلینیک ایده آل به آدرس www.ideal-clinic.ir مراجعه فرمایید.

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 37 بازدید