کاهش وزن با عرق زیره

 

برای کاهش وزن چقدر کارنی تین و عرق زیره مصرف کنیم؟؟

ج: برای کاهش وزن حداقل باید روزی 1000 میلی گرم را مصرف کنید. اغلب برای کاهش وزن در افراد چاق تا 4000 میلی گرم در روز را هم توصیه می کنند.
شما قرص های 500 میلی گرمی ال- کارنی تین ( L-carnitine) را سه بار در روز و یا دوزهای 1000 میلی گرمی را دو بار در روز مصرف کنید ؛ یعنی 1000 میلی گرم قبل از صبحانه و 1000 میلی گرم قبل از ناهار مصرف کنید. همچنین بایستی ال- کارنی تین را با معده خالی مصرف کنید تا جواب بهتری بدهد، یعنی نیم ساعت قبل از غذا یا دو ساعت بعد از غذا و همچنین قبل از فعالیت ورزشی. همچنین مصرف این قرص باید با انجام ورزش همراه باشد تا باعث کاهش وزن در افراد چاق شود.
علاوه بر کاهش وزن، در افراد دچار ناراحتی قلبی برای بهبود فعالیت قلب مناسب و مفید است. برای عملکرد بهتر مغز و ذهن، برای انجام فعالیت ورزشی، رفع خستگی و در کل احساس سلامتی مفید است.
همچنین دریافت ال- کارنی تین با منابع غذایی چربی امگا-3 مثل انواع ماهی، بذرکتان، روغن کانولا، روغن سویا، گردو، بهتر جواب می دهد.
و عرق زیره که یک عصاره گیاهی است و با افزایش متابولیسم بدن در لاغر شدن فرد، موثر است.قبل از غذا 10 قطره عصاره زیره را در 2 لیوان آب ولرم بریزید و بخورید(حتماً قبل از غذا).
البته باید بگویم در اثر لاغر شدن، بطور طبیعی پوست بدن و عضلات شل می‌شود، زیرا لایه چربی‌ای که زیر پوست ذخیره شده بود، کاهش می‌یابد. برای جلوگیری از چروک شدن پوست صورت باید سبزی و میوه فراوان بخورید و برای از بین رفتن شلی عضلات، در اثر لاغر شدن باید به‌طور مرتب ورزش کنید تا عضلات شما سفت شوند.
کسانی هم که بعد از لاغر شدن، دوباره چاق می‌شوند، مطمئناً پرخوری می‌کنند یا ورزش نمی‌کنند. بنابراین برای جلوگیری از چاقی مجدد، باید همواره سعی کنید در حد رژیم، غذا بخورید و اگر با ورزش لاغر شده‌اید، آن را ترک نکنید. غذاهای سرخ شده و پرچرب، پیتزا، انواع ساندویچ‌‌های بیرون از منزل، چیپس، نوشابه، سس مایونز، شیرینی‌جات،ژله، شکلات و مربا را هم به‌مقدار خیلی کم مصرف کنید. ولی می توانید لبنیات کم چرب، میوه و سبزی فراوان، ماهی و گوشت مرغ و گوشت قرمز کم چربی و مواد نشاسته ای مثل برنج و نان و ماکارونی را به مقدار متعادل مصرف کنید.

برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید            www.ideal-clinic.ir


/ 0 نظر / 77 بازدید