چطوری یک شوهر زنشو متقاعد کنه که وزنشو کم کنه

) احساسات هر زنی به روش خاصی قابل تحریک است، شما باید آن روش را پیدا کنید. اگر اینقدر با خصوصیات خانمتان آشنایی ندارید که بتوانید راه حل مناسب را پیدا کنید پس بهتر است به طور کلی مسئله کاهش وزن را کنار بگذارید و همان شکم بزرگ و نرم را تحمل کنید. به او پوشیدن لباس های بزرگتر و گشادتر را پیشنهاد کنید و بگویید این نوع لباس ها برای اندام تو مناسب تر هستند. با شنیدن چنین صحبتی آنها دیگر تا آخر عمرشان چاق نخواهند شد.
۲) "من احساس می کنم خیلی چاق شدم"
خانم ها منتظر نشسته اند که در هر مورد با دیگران همدردی کنند به ویژه در مورد چاقی رانها. اگر سعی کنید یک برنامه دلسوزی راه بیندازید و بگویید که خودتان خیلی چاق شده اید، او نیز به اضافه وزن خود پی می برد و به فکر چاره می افتد. خانم ها اغلب این کار را زمانیکه حمام های عمومی رایج بود انجام می دادند ولی متاسفانه چون امروزه استفاده از این نوع حمام ها منسوخ گردیده زنها دیگر نمی توانند از این طریق با یکدیگر چشم و هم چشمی کنند.
۳) "دوست شما دیگر از زمانیکه چاق شده جذاب نیست"
در این مورد باید حواس خود را خیلی جمع کنید و مراقب حرف زدن خود باشید، بهتر است یکی از دوستان صمیمی و خودمانی او را انتخاب کنید و بعد ظالمانه ترین انتقادهای خود را بیرون بریزید. از یکی از دوستان خود تعریف کنید که عاشق یک خانم باریک اندام شده و به او پیشنهاد ازدواج داده است. او هم تصور می کند که اگر رژیم غذایی خود را حفظ کند شما هم به او حلقه ازدواج می دهید و زندگی مشترکتان آغاز میشود.
۴) " من در باشگاه با یک مربی جدید خانم تمرین می کنم"
او دیگر هیچ گاه کمتر از شما به باشگاه نخواهد آمد. این فکر که یک خانم خوش تیپ اسکات رفتن شما را تماشا می کند و ممکن است خوشش بیاید او را دیوانه می کند. او در باشگاه ثبت نام می کند و ۲۴ ساعته خود را نشان می دهد تنها به این دلیل که می خواهد مراقب شما باشد.
۵) "فروشنده گفت این لباس مخصوص سایزهای کوچک است"
اگر می خواهید که محبوبتان وزن خود را کاهش دهد باید اندکی از جیبتان مایه بگذارید. یک لباس که چند سایز برایش کوچک است بخرید. خیلی خوب است که احساس کند شما او را لاغر تصور می کنید. او به خاطر آنکه بتواند آن لباس را بر تن کند صبح و ظهر و شب ورزش می کند و رژیم می گیرد تا لباس لعنتی به تنش بخورد.
۶) "با کمک هم وزن کم کنیم"
اجازه دهید این شیوه را بررسی کنیم. اگر شما خیلی رک و راست به نامزد خود بگویید که وزن خود را کم کند تمام رشته های گذشته شما پنبه خواهد شد. اما اگر صادقانه پیش روید و با او یک تعهد ببندید که با هم برای بدست آوردن تناسب اندام و کم کردن قطر شکم کار کنید او کاملا شگفت زده خواهد شد و از این موضوع استقبال می کند. زیرا این تصور برای او ایجاد می شود که به همان اندازه که شما او را برای خود زیبا و خوش اندام می خواهید برای نیازهای او نیز ارزش قائل هستید و می خواهید بدن خود را روی فرم نگه دارید تا او نیز از هیکل متناسب شما لذت ببرد. از دست دادن وزن کار آسانی نیست باید او را مطمئن کنید که شما ارزش آن را دارید.
● او را لاغر نگه دارید
آقایون باید به خاطر داشته باشند که موفقیت در متقاعد کردن خانم ها برای کاهش وزن کاری است که تماما به عهده خودتان است. احساسات، افکار، و عقاید اموری هستند که برد و باخت شما را تعیین می کنند. اگر در بیان آنها موفق نشوید در نهایت خانمها جنگ را می برند. اگر او را درست متوجه اشتباهاتش نکنید، خود را به کام مرگ فرو می برید.
کاهش وزن امر وقت گیری است، پس بهتر است صبور باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وزن بدن خودتان را متناسب نگه دارید و اضافه وزن نداشته باشید تا بتوانید در مقابل خانم چیزی برای گفتن داشته باشید تا پیروز از میدان خارج شوید.

برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید            www.ideal-clinic.ir


/ 0 نظر / 8 بازدید