اگر من فوراً موفق به کاهش وزن مناسب نشدم چه کار باید انجام دهم ؟

همیشه چند اصل را مد نظر داشته باشید: قانون اول: مأیوس نشوید . باید همیشه امیدوار باشید. قانون دوم: از رژیم فوق انتظار معجزه نداشته باشید. (حداقل انتظار معجزه‌ای که همراه با حفظ سلامتی شما باشد.) تصور کنید ممکن است شما در طی ده سال، افزایش وزن فعلی را بدست آورده باشید. مطمئن باشید این وزن را در طی ده روز یا ده هفته نمی‌توانید کاهش دهید. قانون سوم: بعضی اوقات به بدن خود فرصت واکنش طبیعی را بدهید. به طور طبیعی کاهش وزن بعد از یک هفته الی ده روز رخ میدهد. لازم نیست برای اطمینان از حصول نتیجه هر روز خود را وزن کنید. به نتیجه خوب امیدوار باشید و به جای اینکه نگران میزان کاهش وزن و سرعت آن باشید تمام دقت و حواس خود را بر روی اجرای صحیح برنامه و ورزش سبک (مثل پیاده روی) قرار دهید. قانون چهارم: از خود بپرسید: آیا من بهتر هستم؟ یا احساس خوبی دارم؟ اگر پاسخ شما به این سؤال مثبت باشد، هیچ نگران نباشید. به برنامه خود ادامه دهید. شما موفق خواهید شد. قانون پنجم: وزنه‌های ترازو خیلی سریعتر از حرکت شما در آینه جابجا می‌شوند. پس بهتر است به خود فرصت بدهید و هر روز خود را وزن نکنید. حداقل دو تا سه هفته یکبار خود را وزن کنید و تفسیر وزن جدید و میزان موفقیت خود را از کارشناس بپرسید.

برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید            www.ideal-clinic.ir


/ 1 نظر / 15 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و مارا از وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.forum.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://forum.bajanbeha.ir/register.php"