لیپوماتیک

خانم م.س 43 ساله از تهران:


نحوه آشنایی من با روش لیپوماتیک از طریق سایت های ایده آل بودو پس از مراجعه به  مرکز تناسب اندام ایده آل موفق به دیدن و صحبت  با بیماران قبلی آقای دکتر سلیمانی و اقای دکتر باستانی هم شدم.
10 سال قبل اضافه وزن و کاهش وزن شدیدی داشتم که پس از آن  بازو و شکمی بزرگ و افتاده پیدا کرده بودم. با وجودی که روز عمل با استرس و اضطراب در محل حاضر شدم با توجه به مراقبت های آقای دکترو دستیارشان مرحله بی حسی موضعی در ناحیه بازورا به راحتی پشت سر گذاشتم و فقط کمی احساس سوزش داشتم. جمعا 1 لیتر چربی از دوبازوی من تخلیه شد و فکر می کردم پوست  بازوم خیلی شل و زشت بشه که در حال حاضر که یک ماه گذشته هر روز بیشتر احساس می کنم که بازوم سفت شده و پوست آن  بیشتر از انتظاری که داشتم جمع شده چرا که دستگاه هم با تحریکی که در فیبروپلاستهای پوست انجام داده به جمع شدن پوستم و ساختن  کلاژن کمک کرده است .


بعد از عمل درد نداشتم فقط تا سه روز دفع مایع از محل سوراخها وجود داشت که نیاز به پانسمان و ماساژ  داشتم در حال حاضر هم بازوهام هنوز حالت بی حسی دارم ولی  از نتیجه کار راضی هستم و تصمیم دارم جهت لیپوماتیک شکم بعد عید مراجعه کنم .

 

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های 44495410 و 09199090683 تماس بگیرید

/ 0 نظر / 134 بازدید