تاريخ : ۱۳٩۱/۸/۱٢ | ٢:٢٦ ‎ق.ظ | نویسنده : پروانه کاظمی

دیروز یکی از بیمارانم  که روی صورتش 6 جلسه  رادیوفرکونسی کار کرده بودم اومده بود مطب و تعریف می کرد که برای خط بالای ابرویش میخواسته بوتاکس کنه اما سوزن بوتاکس تو صورتش نمی رفته از بس پوستش  به خاطر کلاژن سازی سفت و متراکم شده بوده..دکتر پوست گفته بود بخاطر دستگاه رادیوفرکونسی بوده که اینقدر پوستش سفت شده.. ......

معمولا برای زیر 30 سال 4 جلسه و زیر 50  هشت جلسه رادیوفرکونسی توصیه می شود. در ذیل توضیحات مختصری در مورد رادیوفرکانسی در صورت میخوانید:

 

رادیوفرکوئنسی می تواند پوست شل و افتاده روی گونه ها ، فک تحتانی ، و ابروها را سفت کند. ضمنا" درپوست سایر قسمت های بدن مانند شکم ، دست ها ، و پاها نیز قابل استفاده است. برخلاف درمان با لیزر یا نور ، این روش تغییری در نمای ظاهری پوست نخواهد داشت بنابراین خطوط ظریف یا لکه های پوستی را از بین نمی برد.

دستگاه رادیوفرکوئنسی نوعی جریان الکترومغناطیسی به پوست القا می کند و درعین حال یک اسپری خنک کننده ، اپیدرم ( لایه سطحی پوست ) را در برابر گرمای ایجاد شده محافظت می نماید.  درم حاوی رشته های کلاژن است که به پوست قوام می بخشند. وقتی بافت درم گرم می شود، رشته های کلاژن منقبض و ضخیم شده و درنهایت بافت زیر سطح پوست سفت می شود. در طی روزها و هفته های بعد هم کلاژن جدید بوجود می آید که بازهم بر سفتی پوست می افزاید. این سفت شدن پوست در هر سه جهت افقی ، عمودی ، و عمقی رخ می دهد.

رادیوفرکوئنسی یکی از بهترین روش ها برای سفت کردن پوست و اصلاح افتادگی های آن است و به همین دلیل هم همواره بعنوان جایگزینی برای عمل جراحی " فیس لیفت "2 مطرح می شود زیرا هم هزینه کمتری داشته و هم دوران نقاهت بعد از عمل آن بسیار کوتاهتر است. البته باید توجه داشت که تاثیرات قابل رویت عمل " فیس لیفت " از رادیوفرکوئنسی بیشتر است . ضمنا" از آنجا که رادیوفرکوئنسی تاثیری بر عضلات ندارد ، برای کسانی که پوستشان دچار چین و چروک های پیشرفته و افتادگی شدید است مناسب نیست. بیشترین تاثیر این روش در کسانی است که بین 30 تا 60 سال سن داشته و چروک یا افتادگی خفیف در پوست خود دارند.

تکنیک های این کار به سرعت در حال پیشرفت است و موفقیت آن به مهارت متخصص و آشنایی او با این تکنیک ها نیز بستگی دارد.
این روش نیاز به آمادگی خاصی از سوی بیمار ندارد. بیمار بلافاصله  می تواند به کار و زندگی معمول خود بازگردد. ممکن است یک یا دو ساعت مختصری قرمزی در پوست مشاهده شود ولی تورم ، خون مردگی ، و درد بعد از عمل نادر است. عوارض جانبی این عمل شایع نیست و اگر رخ دهد موقتی و شامل تاول ، سوختگی ، اسکار، و جوش های گذراست. ندرتا" فرورفتگی های کوچک دائمی بعد از عمل گزارش شده است.

 

 

تخصص ما کاهش وزن و سایز شماست

کلینیک لاغری ایده آل مجهز به دستگاه های

کرایو لیپولیز - لیزر کم توان - ال پی جی - کویتیشن

کربوکسی - اولترا سوند - رادیو فرکوئنسی

---------------------------------------------------------------------------------


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرسwww.clinic-ideal.irتماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی


لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد
کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن
با44483079
09199090683
صفحه ایسنتاگرام ایده آل


Clinic__ideal
  • سامان | اخبار